Alternatif Tıp, Doğal Kürler

Depresyon ve Korku Giderici Bitkisel Kürler

Depresyon ve Korkuyu Giderici Bitkisel Kür

Sizi Depresyon ve Korkuyu Giderici Bitkisel Kür ile tanıştırmaktan büyük bir gurur duyuyoruz. İbrahim Saraçoğlu hocamızın depresyon ve korku için önerdiği bu bitkisel kür maydanoz, ıspanak ve tereotu ile hazırlanıyor. İşte detaylar…

Depresyon ve korku giderici maydanoz, ıspanak ve tereotu ile hazırlanan kürün tarifini vermeden önce bir şeyi hatırlatmak isteriz. Bu kürü günde 2 kez uygulamamız gerekiyor. Ancak sabah uygulanacak olan kür maydanoz ve ıspanak ile hazırlanıyor. Akşam uygulayacağımız ise maydanoz ve tereotu ile hazırlanıyor.

Depresyon ve Korku Giderici Bitkisel Kürün Hazırlanışı (İbrahim Saraçoğlu Tarifidir.)

Sabah Uygulanacak Olan Maydanoz – Ispanak Kürü Hazırlanışı

Sap kısımları ile birlikte beş, altı yaprak ıspanak ve 10 veya 12 adet maydanoz (sararmamış ve taze olanı) kaynar vaziyetteki yarım litre suya ilave edilir. Ağzı kapalı olarak kısık ateşte 3 dakika kadar haşlanır. 3 dakikanın sonunda ocak kapatılır ve karışım soğumaya bırakılır. Soğuduktan sonra suyu içilir. Suyu kahvaltıdan yarım saat önce veya kahvaltı yapıldıktan 1 saat sonra içilebilir. Her sabah taze olarak hazırlanır.

Akşam Uygulanacak Olan Tereotu – Ispak Kürü Hazırlanışı


-------- Sponsorlu İçerikler --------

Yarım litre kaynamakta olan su içerisine saplarıyla birlikte 5 veya 6 adet ıspanak ile 10 adet saplarıyla birlikte tereotu (sararmamış ve taze olanı)  ilave edilir. Ağzı kapalı olarak kısık ateşte 3 dakika haşlanır. 3 dakikanın sonunda ocak kapatılır ve ılımaya bırakılır. Yemekten yarım saat önce veya yemek yedikten 1 saat sonra suyu içilir.

Depresyon ve Korku Giderici Bitkisel Kür Ne Kadar Süre Uygulanır?

Sabah ve akşam ayrı ayrı hazırlanan bu kürler her defasında taze olarak hazırlanır. İlk 7 gün hergün uygulanır. 7’nci günün ardından 2’nci 7 gün günaşırı (iki günde bir) uygulanır. 3’üncü hafta ise üç günde bir uygulanır. 3’üncü haftadan sonra bu kür haftada 1 (bir) kez olacak şekilde 2 ay uygulanır. Bu şekilde depresyon ve korku giderici kür tamamlanmış olur.

Eğer bu küre 2 ayın sonunda da devam etmek isteniyorsa 6 ay ara vererek bu kür uygulanmaya devam edilebilir.


-------- Sponsorlu İçerikler --------

İlginizi Çekebilir: