Alternatif Tıp, Doğal Kürler

El ve Ayak Felcine Zeytinyağı Turşu Tuzu Kürü

El ve Ayak Felcine Zeytinyağı Turşu Tuzu Kürü

El ve Ayaklarda oluşan felç durumuna karşı tamamen doğal bir yöntem olan zeytinyağı turşu tuzu kürü ümit vaat ediyor. Zeytinyağı turşu tuzu ile hazırlanan felç kürünün nasıl yapıldığı, nasıl uygulanması gerektiğini makalemiz içeriğinde bulabilirsiniz.

Yaklaşık 20 yıl önce Alman bir profesör tarafından uygulanan zeytinyağı-turşu tuzu karışımı felçli el ve ayaklar üzerinde olumlu sonuçlar vermiş ve felç sonrası oluşan kasılma ve hareketsizlik ortadan kalkmış, felçli bölgedeki hareketsiz ve kasılmış parmaklar tamamen düzelmiş ve eski halini almıştır.

Doğal yöntemle hazırlanan zeytinyağı turşu tuzu kürünü yakın çevrenizde ya da tanıdıklarınız arasında felç geçiren var ise gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirsiniz.

Zeytinyağı Turşu Tuzu İle Felç Kürü Nasıl Yapılır?

Gerekli Olan Malzemeler:

 • Yarım Kilo Turşu Tuzu
 • 1 lt Saf Organik Zeytinyağı (Zeytinyağının muhakkak organik olması gerekir.)
 • Zeytinyağı Turşu Tuzu Kürünün Hazırlanışı:

  Zeytinyağı ile turşu tuzu bir kap içerisine katılır. Cam şişe tarzı olması daha makbuldür. İyice karıştırın ve güneş alan bir yere koyun. Koyduğunuz yerin güneş alması yanı sıra bulunduğunuz yere yakın olmasına özen gösterin. Çünkü gün içerisinde sık sık çalkalamanız gerekecek.Çalkalandıkça ve güneş ışığı aldıkça turşu tuzu zeytinyağının altında eriyerek şişenin dip tarafına çökelerek tortu oluşturacaktır. Turşu tuzu zeytinyağı karışımının bu hale gelmesi normal yaz sıcağında 1 hafta kadar sürecektir.

  Zeytinyağı Turşu Tuzu Kürünün Uygulanışı

  Turşu tuzu zeytinyağı karışımı bu hale geldikten sonra felçli olan hasta güneşli bir yere uzanır. Turşu tuzu zeytinyağı ile hazırlanan kürün bulunduğu şişe çalkalanır. Hasta uzandıktan sonra felçli olan bölgeye turşu tuzu zeytinyağı karışımı güneş kremi veya güneş yağı sürer gibi sürülür.

  Zeytinyağı turşu tuzu karışımı sürüldükten sonra hasta kalkmaz ve yarım saat güneşin altında bekler. Yarım saat sonra karışımın sürüldüğü bölge ılık su ile masaj yapar tarzda yıkanır ve durulanır.

  Turşu tuzu zeytinyağı karışımı kullanılmaya başlandıktan itibaren etkisini göstermeye başlayacak ve elektrik çarpması gibi hareketler oluşmaya başlayacaktır.

  Zeytinyağı turşu tuzu ile hazırlanan felç kürü haftada 3 gün uygulanabilir.

  Turşu tuzu zeytinyağı kürü, felç geçirmiş el ve ayakların yanı sıra romatizma hastalığı ve kırık sonrası oluşan hissiz ve cansız bölgelerin iyileştirilmesinde de kullanabilirsiniz.

  Şifa vermesi ümidiyle, sağlıcakla kalınız…


  -------- Sponsorlu İçerikler --------

  İlginizi Çekebilir: