Alternatif Tıp, Beslenme

66 Yaşında ve Bu Yaşına Kadar Hiç Doktora Gitmedi

66 Yaşında ve Bu Yaşına Kadar Hiç Doktora Gitmedi

Kekik Çayı Mucizesi

İlaçların çoğunun korkunç yan etkileri vardır, bu nedenle artık doğal ilaçları kullanmaya başvuruyoruz. Bugün size sağlığınızı büyük ölçüde artırabilecek muhteşem bir bitki çayı tarifi vereceğiz.

Doğa, her hastalık için birçok ilacı barındırır. Bitkiler, sağlığımızı iyileştirecek ve tüm hastalıkları tedavi edebilecek gerekli vitamin ve mineralleri içerir. Ancak sadece hasta olduğumuzda değil aynı zamanda hasta olmadan önce de koruyucu olarak bu doğal ilaçları kullanmalıyız.

Bristol şehrinde yaşayan bu kadın haftada 3 kez içtiği kekik çayının mucizelerin anlattı. 66 yaşına kadar hiç doktora gitmediğini, bunu kullandığı doğal bitkisel tedavi yöntemlerine borçlu olduğunu aktardı.

SAĞLIĞINIZI KORUYACAK KEKİK ÇAYI

1 çorba kaşığı toz haline getirilmiş kekik veya taze kekik yaprakları

3 çay bardağı doğal mineralli içme suyu

KEKİK ÇAYININ HAZIRLANIŞI

Suyu bir tencereye koyun ve kaynayıncaya kadar pişirin. Kaynadıktan sonra ocaktan alın. Sonra, kekikleri üzerine ekleyerek 10 dakika demlenmesini bekleyin. Soğuduktan sonra, sağlığınızı artırmak ve sayısız hastalık ve rahatsızlığı önlemek için haftada 3 kez biraz da bal ekleyerek 1 fincan kekik çayı için. Bir hastalığı tedavi etmek için kullanacaksanız, günde 2 defa ve haftada 3 kez almanızı öneririz.

İlginizi Çekebilir: