Alternatif Tıp, Genel

Evinde Negatif Enerji Olup Olmadığını 1 Bardak Suyla Anla

Evinde Negatif Enerji Olup Olmadığını 1 Bardak Suyla Anla

İnsan hangi ortamda bulunursa bulunsun muhakkak bulunduğu yerden bir enerji alır veya verir. İnsana ait donanımlar (duygu düşünce) aynı anda birleşip bir enerji akımı oluştururken aynı zamanda ortamdaki enerjileri de çeker. Çevremizdeki insanlar bazı zamanlar negatif enerji vererek sağlığımızı, psikolojik durumumuzu olumsuz yönde etkileyebiliyor.

Evinizde bulunan negatif enerji olumuz yönde bizleri etkileyecektir. Yorgunluk, baş ağrıları, aile üyeleri veya arkadaşlar arasındaki ilişkilerde oluşan bazı olumsuzluklar bunlardan birkaçı.

Bu belirtilerin evdeki negatif enerjiden kaynaklandığını anlamakta çoğu zaman zorlanabilirsiniz. Ama birazdan vereceğimiz yöntem negatif enerjiyi tespit etmenizde oldukça etkili bir yöntem.

Negatif enerjiyi tespit etmede kullanılacak yöntem:

Bir su bardağına üçte bir oranında deniz tuzu dökün. Bardağın geri kalan kısmını da ağzına kadar suyla doldurun. En çok negatif enerji hissettiğiniz veya negatif enerjinin olduğunu düşündüğünüz odanın belli bir yerinde bardağı 1 gün boyunca bekletin.

Yalnız burada önemli olan kimsenin bardağa dokunmadığından emin olmanız. 1 gün sonrakontrol ettiğinizde bardak bıraktığınız gibiyse o bölgede negatif enerji yok demektir.

Ancak is gibi lekeler ya da bulanıklıklar varsa bu negatif enerjiyi yakaladığınız anlamına gelmektedir.

Eğer evinizde negatif enerji olduğunu anladıysanız; eviniz havalandırın. Mutlaka evinizde himalaya tuzu bulundurun. Defne yaprağı yakıp odada dolaştırmak harika bir çözüm. Enerjinin bulunduğu odada bitki bulundurun.

İlginizi Çekebilir: