Diyet, Doğal Kürler

Haşlanmış Limon Nasıl Zayıflatır

Haşlanmış Limon Nasıl Zayıflatır

Düzenli Kullanımı İle 20 Kilo Vermenizi Sağlayan Haşlanmış Limon Nasıl Yapılır?

İçerisine bir miktar sarımsak ve zencefil ekleyerek hazırlanacak olan haşlanmış limon vücutta detoks etkisi oluşturuyor. Vücuttaki zararlı bakteri ve mikroplardan arındırdığı gibi vücudun ihtiyaç duyduğu tüm enerjiyi de karşılıyor. Sindirim ve mide sağlığını da çok faydalar sağlıyor.

Haşlanmış Limon İçin Gerekli malzemeler ve yapılışı

Bu sağlıklı ve zayıflatan karışım için 4-5 adet limona, 4-5 diş sarımsağa, bir parça da zencefile ihtiyacımız olacak. Bir de 2 lt. suya.

Hazırlanışı ise şu şekilde: limon kabukları soyulup, suyu sıkılır. Arta kalan posa ve kabuklar bir kenara alınır. Sarımsaklar ve zencefil mutfak robotundan veya blendırdan geçirilir ve bir tencere içerisinde limon suyu ile karıştırılır. Bu karışımı bir kenara koyalım ve işlemlerimize devam edelim. Bir kenara ayırdığımız limon posası ve kabuklarını bir tencere içerisine iki litre su ili birlikte koyulur ve kaynatılır.

Kaynama başlayınca diğer tencerede bekletilen karışım da bu tencereye aktarılır ve bu haliyle 10 dakika daha kaynatılır. Ardından ocak kapatılır ve soğuması beklenir. Haşlanmış limon karışımımız hazır demektir.

Nasıl Tüketilmelidir?

Bu karışımı her sabah aç karna 1 çay bardağı olacak şekilde her gün tüketmeniz gerekiyor.

Haşlanmış Limon Kürü Nasıl Zayıflatıyor?

Bu karışımın düzenli kullanımı vücuttaki yağ yakımını hızlandırıyor. Ayrıca vücuttaki zararlı toksinleri de dışarı atıyor. Bu karışımı düzenli kullanarak 20 kilo veren insanlar mevcut.
Sağlıcakla kalınız…

İlginizi Çekebilir: